laptopy Lenovo
urządzenia

Biznesowe laptopy firmy Lenovo – który laptop wybrać do długiej i stabilnej pracy?

Rynek laptopów od bardzo dawna jest niezwykle tłoczny. Wielu producentów wytwarza te urządzenia, starając się przykuć uwagę konsumentów. Poza laptopami do zastosowań domowych i typowo specjalistycznych na sklepowych półkach znajdziemy także laptopy dedykowane przede wszystkim biznesowi, które chociaż nie tak liczne, jak te, których używa zdecydowanie większa część populacji, cieszą się jednak sporym zainteresowaniem, a posiadanie w ofercie dobrych laptopów przeznaczonych dla biznesu jest koniecznością dla każdej poważnej firmy produkującej sprzęt komputerowy.

laptopy LenovoJednym z wiodących producentów laptopów tego typu jest świetnie wszystkim znana firma Lenovo. Laptopy firmy Lenovo oferują bardzo rozsądny stosunek ceny do jakości sprawdź https://www.sferis.pl/laptopy-3782/lenovo. Producent ten cieszy się sporym zaufaniem pomimo niezbyt agresywnego marketingu — nie przypuszcza on zmasowanego ataku na media jak wielu jego konkurentów, a o szacunek i uznanie klientów dba właśnie poprzez zapewnienie wysokiej jakości wykonania i stabilności swoich rozwiązań.

Laptopy firmy Lenovo przeznaczone dla biznesu posiadają wzmocnioną konstrukcję, lepszej jakości zawiasy, podzespoły zapewniające stabilną i bezproblemową pracę, matryce dobrej jakości, a także to, co dla wielu klientów biznesowych liczy się najbardziej — długi czas działania na baterii. Wyposażone są też w wersję Pro systemu Windows 10, która zapewnia znacznie większe możliwości, niż wersje przeznaczone dla użytkowników niebiznesowych.

Do ciekawszych propozycji producenta należy z pewnością zaliczyć ultrabooka Lenovo ThinkPad X1 Carbon 5, który wyróżnia się niezwykłą mobilnością, gdyż waży zaledwie 1.1 kg. Oferuje on między innymi doskonałej jakości 14-calową matrycę o rozdzielczości WQHD. Zastosowany procesor to Intel Core i5-7200U, któremu towarzyszy karta graficzna Intel HD 620. Nie jest to może konfiguracja najmocniejsza, jednak zapewnia komfort użytkowania i stabilność, a także 10-godzinny czas pracy na baterii, co jest szczególnie ważne podczas pracy w podróży biznesowej. Jest to z pewnością jeden z najciekawszych laptopów firmy Lenovo dedykowanych biznesmenom.