drukarka hp
urządzenia

Drukarki HP do 1000 zł

W tym przedziale cenowym można nabyć sprzęt, który sprawdzi się w domu, gdzie każdy członek rodziny często musi drukować jakieś dokumenty. Jest to też dobry wybór dla małych firm, gdzie dziennie potrzebnych będzie mnóstwo nowych wydruków. Urządzenia w tej cenie charakteryzują się przede wszystkim znacznie większą wydajnością tonerów, szybkością drukowania i nierzadko wielofunkcyjnością.

Drukarka firmy HP – HP LaserJet Pro M402dne
Cena: około 870 zł

drukarka hpTańsze urządzenie wielofunkcyjne w tym zestawieniu, ale wcale nie gorsze. Laserowa monochromatyczna technologia druku o maksymalnej rozdzielczości 1200 na 1200 dpi i z możliwością podwójnego drukowania. Sprzęt jest w stanie wydrukować aż 38 stron na minutę, z czego zapełnienie pierwszej trwa do 5,7 sekundy. Problemem może być brak dostępu do WiFi, ale za to dużym plusem są gabaryty – 216x 257×381 milimetrów. Drukarki HP z tego przedziału cenowego są najlepsze do małego biura.

Drukarka firmy HP LaserJet Pro M227sdn
Cena: około 940 zł

Jest to urządzenie wielofunkcyjne łączące w sobie drukarkę, skaner i kserokopiarkę. W tej cenie wadą może być laserowa monochromatyczna technologia druku, która jednak powinna być wystarczająca do domu lub małego biura. Tym bardziej, że w tym urządzeniu jest możliwość włączenia automatycznego druku dwustronnego, co skutkuje znacznym przyspieszeniem ogólnego działania. Rozdzielczość druku mono wynosi 1200 na 1200 dpi, zaś czas wydruku pierwszej strony to około 7,7 sekundy. Oznacza to, że w ciągu minuty drukarki HP [https://www.sferis.pl/drukarki-2182/hp] LaserJet Pro M227sdn są wstanie zapełnić do 28 stron A4. Dodatkowo drukowanie ułatwia możliwość podłączenia do sieci, dzięki czemu można wydrukować dokument znajdujący się na smartfonie czy tablecie.

Zaletą tego urządzenia mogą być gabaryty, wynoszące 403x407x311 mm oraz waga produktu, która wynosi około 9,5 kilograma. Sprzęt tych gabarytów może nie zmieścić się na każdym biurku, ale z pewnością znajdzie swoje miejsce w biurze lub innym miejscu, w którym mogą sprawdzić się drukarki HP z tego przedziału cenowego.