akcesoria

Modne i ochronne akcesoria do telefonów

Smartfony bardzo szybko zyskały popularność. Dziś już praktycznie nikt nie wyobraża sobie życia bez telefonów. Stały się one elementem życia nie tylko młodych, ale i starszych osób.

Jak dbać o telefon?

akcesoria do telefonówTelefon trzeba chronić. Głównie przed upadkiem i kontaktem z wodą. Smartfony posiadają ekrany, które łatwo uszkodzić przez przypadkowe upuszczenie telefonu. Również kontakt z wodą jest niebezpieczny. Nie każdy telefon posiada wodoszczelną obudowę. Przypadkowy upadek do wody czy też zalanie napojem, kawą lub innym płynem, może mieć poważne konsekwencje.

Dlatego też, przydatnym akcesorium do telefonu jest wodoszczelne etui. Często można go kupić w komplecie ze szkłem hartowanym, które ochroni ekran smartfona przed pęknięciem. Oczywiście taką szybkę można nabyć również osobno. Z kolei pokrowce na telefon, to akcesoria do telefonów, które uchronią obudowę przed zarysowaniami i obtarciami wynikającymi z użytkowania smartfonu. Sprawdź ofertę na stronie Sferis.

Jakie szkło ochronne wybrać?

W sklepach stacjonarnych i internetowych dostępne są uniwersalne szkła hartowane. Owszem, spełniają one swoją rolę. Jednak dużo lepszym wyborem jest zakup szkła, które jest dostosowane do konkretnego modelu. Koszt takiego produktu to kilkadziesiąt złotych. Jednak w porównaniu z kwotą jaką trzeba zapłacić za naprawę zepsutego ekranu (kilkaset złotych), jest to wręcz konieczna inwestycja.

Etui, czyli modny dodatek dopasowany do stylizacji

Wszelkiego rodzaju etui, pokrowce i futerały mają przede wszystkim chronić telefon. Jednak ich rola na tym się nie kończy. Te akcesoria do telefonów nadają smartfonom indywidualnego charakteru i stylu. Dzięki temu każdy użytkownik telefonu może spersonalizować wygląd swojego smartfonu do własnych preferencji. Etui ochronne z napisami, logo ulubionego zespołu lub w kształcie zwierząt, to tylko niektóre z propozycji. Kobiety mogą wybierać wśród etui z motywem kwiatowym, lustrzanym, a nawet obsadzonych błyszczącymi cyrkoniami. Eleganccy mężczyźni, preferujący klasykę mają do wyboru etui skórzane lub drewniane.